Директор

Директор підприємства Кагма

Мірошник Олексій Васильович працює на посаді директора ПрАТ «Кагма» з 1988 року. Керівник підприємства велику увагу приділяє науково-технічному прогресу, проводить постійне ознайомлення на практиці з новими технологіями виробництва молочної продукції, відвідує підприємства в нашій країні та за кордоном. Все прогресивне впроваджується в виробництво на ПрАТ «Кагма», адже головне гасло керівника – не зупинятися на досягнутому, йти вперед, впроваджувати нові технології та ідеї!

Заслужений працівник сільського господарства України. Нагороджений цінним подарунком Президента України з нагоди 10-ї річниці Незалежності України, Знаком «Подяка» та іменним годинником від Київської міськдержадміністрації «За високоякісну молочну продукцію».

Олексій Васильович член Ради директорів Спілки молочних підприємств України.

В 2007 році ДП «Київоблстандартметрологія» нагороджено Подякою «За значний особистий внесок в розвиток ділових стосунків в галузі стандартизації, метрології і сертифікації, високі досягнення у виробництві якісної вітчизняної продукції та з нагоди святкування Європейського тижня якості в Україні».

В 2009 році Указом Президента України О.В.Мірошника було нагороджено орденом за «Заслуги» ІІІ ступеня.

В 2010 році році обраний депутатом Кагарлицької районної ради, де є головою постійної комісії по соціально-економічному розвитку та комунальній власності, член виконкому Кагарлицької міської ради.

Олексій Васильович приймає активну участь в громадському житті області та району, не залишається байдужим до соціальних проблем, активно займається благодійною діяльністю.

«Людям потрібно жити сьогодні, про людей потрібно піклуватися зараз» — філософія, яку сповідує Олексій Васильович.

Комментарии закрыты.

Разработка и продвижение сайта VTrende.kiev.ua