Історія

фото магазин_1Приватне акціонерне товариство «Кагма» — це сучасне підприємство з переробки  молочної сировини і виробництва на високотехнологічному обладнанні молочної продукції та масла вершкового з повною автоматизацією виробничих процесів, що відповідають європейським стандартам і нормативам.
ПрАТ «Кагма», зрозуміло, не відразу стало таким помітним підприємством. Цьому передували роки випробувань, експериментів, пошуків свого місця в економіці. Та на всіх етапах розвитку тут відігравало роль загострення чуття до нового, прогресивного, як в організації праці, так і в технологічних процесах.
А спочатку… А спочатку вітри перемін майже не долітали до цього колишнього радянського підприємства. Кагарлицький маслозавод розпочав свою діяльність у далекому 1944 році. Довгі роки завод спеціалізувався на виробництві масла вершкового, випуск продукції з незбираного молока сягав лише 4%. На той час асортимент налічував 11 видів продукції. Чисельність працюючих складала 58 осіб.
Кардинальні переміни на підприємстві пов’язують з приходом нового директора  Олексія Васильовича Мірошника. Для нього – інженера-технолога за фахом, директорське крісло не було зручним та теплим. Надходили дев’яності роки, вносила свої корективи у хід роботи горбачовська перебудова, з усією очевидністю та невідворотністю висувалося на перший план виживання заводу. Проте, Олексій Васильович швидко зорієнтувався в складній обстановці і почав працювати над тим, щоб колектив став повноправним господарем підприємства. Питання про вихід з об’єднання «Київмолоко», з наступною зміною форми власності, вирішилося 18 червня 1993 року. Колектив за власні кошти викупив цілісний майновий комплекс, який було перейменовано у ТОВ «Фірма «Кагма». Відтоді починається відлік нового розвитку заводу. Директору, якому притаманний творчий стиль роботи, вдалося докорінно змінити бачення колективом своєї ролі у виробництві, вчитися мислити масштабніше. На часі – нове мислення, нові підходи до організації роботи.
Економічні негаразди не обійшли стороною підприємство, та колектив вчасно зумів перебудуватися, перейти на такий стиль роботи, якБезымянныйий дав змогу, враховуючи складну ситуацію після розпаду Радянського Союзу, випускати продукцію, яку очікували наші замовники. Особливо дошкуляв незадовільний стан застарілого заводського обладнання. Попри всі негаразди, вихід зі скрутного становища знайшли. Спочатку самотужки монтували лінії, котрі вже використовувалися на інших підприємствах, вдихаючи у старі вузли друге життя. Директор тримав руку на пульсі технічного прогресу, вимагав цього від інших, і вже через кілька важких років прийшло переконання, що вони на правильному шляху.
В 1995 році виріс цех із виробництва технічного казеїну, згодом проклали газову магістраль та розпочали модернізацію і технічне переоснащення цехових ліній.
Підсумки роботи за 1996 рік засвідчили збільшення обсягів виробництва, розширення асортименту, підвищення попиту, освоєння нових ринків збуту, що дало змогу переоснастити, модернізувати виробництво. Закуплено і встановлено закордонні станки для пакування продукції в паперові пакети типу «Пюр-пак» та полістирольні стаканчики. За проектом чеської фірми «Global servis» наприкінці 2000 року введено в експлуатацію автоматизований цех з виробництва кисломолочної продукції, повної реконструкції зазнають лінії з виробництва сметани, вершків, йогурту.
В 2004 році бработауло завершено реконструкцію приймального відділення сировини виробничого цеху. Крок за кроком перетворюються плани з модернізації не лише виробництва, а й інших об’єктів. Так, в 2005 році було відкрито новий офіс відділу збуту, в 2006 році побудовано двоповерхову прохідну, а в 2009 році – автоматизовану мийку автомобілів.
На сьогоднішній день ПрАТ «Кагма» – це модернізоване підприємство європейського рівня, яке спеціалізується по переробці молочної сировини та виробництві на сучасному обладнанні в умовах високої гігієни, молочної продукції та масла вершкового. Процес прийому сировини, обробки та кінцевого приготування продукції повністю автоматизовано, за якістю вихідної продукції «слідкує» комп’ютер. Високу санітарну обробку усіх ліній забезпечує автоматизована СІР мийка.
Відбір та аналіз проходить на всіх етапах технологічного процесу – від контролю якості сировини, допоміжних матеріалів, харчових компонентів – до виходу готової продукції. На підприємстві діють чотири лабораторії – лабораторія приймання молока, хімічна, радіологічна та мікробіологічна (свідоцтво про атестацію ДП «Київоблстандартметрологія»).
лабораторияЗавдяки використанню новітніх передових технологій та впровадженню комп’ютеризованого регулювання, контролю технологічних процесів, постійно забезпечується високий рівень якості продукції. Але цього недостатньо, необхідно ще й привернути увагу споживача, завоювати його довіру. Тому ми вкладаємо в поняття «якість» не лише якість продукції, а й якість обслуговування, взаємостосунків з замовниками та споживачами.
Асортимент продукції, в зручній, яскравій упаковці з фірмовим дизайном налічує понад 100 найменувань, постійно поновлюється та розширюється, що дає змогу задовольнити смаки найвибагливішого споживача. Продукція представлена торговими марками «КАГМА», «ЗДОРОВ’Я», «ЮНІОР» – молоко, в т.ч. пряжене, кефір, симбіомакс, ряжанка, закваска, йогурт, сметана, масло, сир кисломолочний, солодкі сирочки. Важливим є те, що вся продукція виробляється з натуральної сировини.
Щодоби підприємством переробляється до 60 тонн молока. Серед постачальників сировини є агрофірма «Перемога», ПСП «Шевченківське», дочірнє підприємство «Дослідне господарство «Еліта» Миронівського інституту пшениці ім. В.Ремесла, фермерське господарство «Мальований», де встановлено автоматизовані доїльні зали.
ПрАТ «Кагма» має власний автопарк, який налічує більше 50 одиниць транспорту. Чітка, злагоджена робота відділу збуту та автопарку щоденно забезпечує споживачів натуральними, смачними та корисними молочними продуктами.
Продукція підприємства реалізується як на регіональному так і національному ринках, але основним ринком збуту залишається м. Київ. Якісна продукція завжди підкріплена попитом споживачів і забезпечує постійне збільшення обсягів продажу.
Успіхи вагомі, та вони не стають приводом для заспокоєності. Дійшла черга виходити на европейський рівень. Тож було прийнято рішення про впровадження системи управління якістю на відповідність вимогам сьогодення. До цієї знакової події колектив просувався цілеспрямовано та впевнено, і вже в 2005 році на підприємстві було впроваджено систему управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001 – 2001, а в 2010 році ПрАТ «Кагма» пройшло сертифікацію згідно зі стандартом ДСТУ ISO 9001 – 2009, увібравши в себе передовий світовий досвід забезпечення високоякісної продукції на всіх етапах виробництва.
У 2013 році на ПрАТ «Кагма» приступили до розробки системи управління безпечністю харчових продуктів, та вже на початку 2014 року підприємство пройшло сертифікацію на відповідність ДСТУ ISO 22000:2007. Також не менш важливою подією 2013 року стало встановлення та введення в експлуатацію нового сучасного обладнання для розливу та фасування молочної продукції в ПЕТ-пляшку. Відтепер споживачконвеері можуть вживати продукцію в цьому зручному форматі. Асортимент включає молоко, закваску та йогурти з різними наповнювачами.
ПрАТ «Кагма» постійно відслідковує розвиток ринку молочних продуктів, проводить дослідження, вивчає попит та оперативно реагує на зміни, вимірює, аналізує та поліпшує показники вимірювання процесів, визначає області та шляхи вдосконалень для досягнення встановлених цілей. На підставі щорічної програми проведення внутрішніх аудитів постійно проводяться аудиторські перевірки підприємства з метою визначення результативності та ефективності діяльності, самооцінки, вивчення можливостей, визначення сильних сторін для вдосконалення діяльності структурних підрозділів. Політика в сфері якості спрямована на задоволення потреб та очікувань споживачів, персоналу, охорону навколишнього середовища, безпеку праці. Кожен працівник підприємства обізнаний з Місією, Баченням та Системою цінностей ПрАТ «Кагма». Діяльність підприємства передбачає зміцнення кадрового персоналу, підвищення професійного рівня працівників.
Колектив підприємства, що налічує до 200 осіб, впевнено дивиться в майбутнє, тому що добре знає — саме висока якість продукції є гарантом та запорукою успіху в умовах жорсткої конкуренції.
Завжди тримаючи руку на пульсі часу, сьогодні ПрАТ «Кагма» — це підприємство, яке з впевненістю дивиться у майбутне в напрямку здобуття нових успіхів.

Про високий рівень діяльності ПрАТ «Кагма» свідчать числені нагороди.

Комментарии закрыты.

Разработка и продвижение сайта VTrende.kiev.ua